دنیای ورزشی
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : maryam gh
نویسندگان
نتایج ایران در پایان روز یازدهم

 شش مدال، ایران را به قزاقستان نزدیک کرد


 در یازدهمین روز از بازی‌های آسیایی اینچئون کره‌جنوبی، کاروان ایران موفق شد توسط حبیب‌الله اخلاقی و مهدی علیاری در کشتی فرنگی، احسان حدادی در پرتاب دیسک و مسعود حجی‌زواره به 4 مدال طلا دست یابد.

همچنین سعید عبدولی که با حق خوری داوران از رسیدن به فینال باز ماند، در نهایت به مدال برنز وزن 71 کیلوگرم کشتی فرنگی دست یافت. سوسن حاجی‌پور هم در دیدار نیمه نهایی وزن 53- کیلوگرم مقابل حریفی از چین تایپه مغلوب شد و به مدال برنز رسید.

با توجه به کسب این مدال‌ها، کاروان ایران در پایان روز یازدهم بازی‌های آسیایی، صاحب 14 مدال طلا، 11 نقره و 10 برنز شد و جایگاهش در رتبه پنجم این بازی‌ها را قطعی کرد.

درخشش تیم‌های کبدی مردان و زنان
تیم ملی کبدی بانوان ایران با شکست چین تایپه به مرحله نیمه نهایی راه یافت و مدال برنز خود را قطعی کرد.

تیم ملی کبدی مردان ایران نیز در دومین رقابت خود در بازی‌های آسیایی اینچئون مقابل تیم کره‌جنوبی میزبان این بازی‌ها به پیروزی دست یافت و ضمن صعود به مرحله نیمه‌نهایی، برنز خود را قطعی کرد.

حذف کرمی، طلای حجی‌زواره و برنز حاجی‌پور
یوسف کرمی سرگروه تیم ملی تکواندو ایران که یکی از شانس‌های کسب مدال طلا در هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی بود، در اولین مبارزه خود برابر حریفی از ازبکستان شکست خورد تا وداع تلخ و زودهنگامی با این دوره از بازی‌ها داشته باشد.

مسعود حجی‌زواره که با کسب سه پیروزی متوالی راهی دیدار پایانی وزن 74- کیلوگرم شده بود، در جدال برای کسب مدال طلای هفدهمین دوره بازیهای آسیایی به مصاف "نیکیتا رافائلوویچ" از ازبکستان رفت و با پیروزری مقابل این حریف در راند طلایی به مدال طلا دست یافت.

در وزن 53- کیلوگرم رقابتهای تکواندو بانوان در هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی، سوسن حاجی‌پور که با دو پیروزی به مرحله نیمه‌نهایی راه یافته بود، در این مرحله مقابل "یانگ ون" از چین‌‎تایپه با نتیجه 5 بر صفر شکست خورد و به نشان برنز دست پیدا کرد.

2 طلا و یک برنز در کشتی فرنگی
حبیب‌الله اخلاقی در دیدار فینال وزن 80 کیلوگرم کشتی فرنگی بازی‌های آسیایی برابر "تسوكاسا تسوروماكی" از ژاپن نفر دوم بازی‌های آسیایی گوانگجو ایستاد و توانست با نتیجه 5 بر یک بر حریف غلبه کرده و نخستین طلای کشتی فرنگی ایران در این بازی‌ها را بنام خود ثبت کند.

مهدی علیاری در دیدار فینال وزن 98 کیلوگرم کشتی فرنگی بازی‌های آسیایی برابر "ژائو دی" از چین قرار گرفت و موفق شد با نتیجه 8 بر صفر از سد حریف چینی خود بگذرد و طلای این بازی‌ها را بر گردن آویزد.

سعید عبدولی که با ناداوری از رسیدن به فینال بازماند، در دیدار رده‌بندی وزن 71  کیلوگرم کشتی فرنگی بازی‌های آسیایی برابر "یاداو" از هند قرار گرفت و موفق شد با پیروزی 6 بر صفر مدال برنز این بازی‌ها را کسب کند.

پرتاب احسان حدادی هم به طلا تبدیل شد
در مسابقات پرتاب دیسک نیز احسان حدادی در پرتاب نخست دیسک را 56 متر و 37 سانتی پرتاب کرد و در پرتاب دوم هم رکورد 65 متر و 11 سانتی متر را به نام خود ثبت کرد.پرتاب سوم وی خطا بود و در پرتاب چهارم نیز رکورد 63 متر و 77 سانتی متر را ثبت کرد و پیش از پایان رقابت‌ها، طلای خود را قطعی کرد.پرتاب پنجم وی 64 متر و 89 سانتی متر بود و حدادی در پرتاب ششم نیز رکورد 64 متر و 47 سانتی متر را ثبت کرد. محمد صمیمی در این ماده چهارم شد.

مریم طوسی در دوی 200 متر با زمان 23 ثانیه و 66 صدم ثانیه فینالیست شد. همچنین در مرحله مقدماتی دوی 200 متر مردان نیز حسن تفتیان با رکورد 21 ثانیه و 39 صدم ثانیه در گروه خود دوم شد و به نیمه نهایی صعود کرد. ابارقی هم جواز حضور در نیمه نهایی را کسب کرد.

سجاد مرادی نیز با تشخیص کادر پزشکی از شرکت در دوی 800 متر انصراف داد..

هادی سپهرزاد در ماده دوی 100 متر دهگانه بازی‌های آسیایی اینچئون کار خود را آغاز کرد و در اولین ماده این رشته به مقام دومی رسید. سپهرزاد در گروه خود با زمان 11.14 دوم شد. در پرش طول سپهرزاد با 6.75 در رده نهم قرار گرفت. در ماده  پرتاب وزنه وی با پرتابی معادل 15.78 اول شد و 838 امتیاز به دست آورد. در پرش ارتفاع رکورد 1.90 را ثبت و 714 امتیاز کسب کرد. سپهرزاد در آخرین ماده روز نخست با زمان 50.85 در دوی 400 متر در رده چهارم قرار گرفت.

دو مدال برنز بوکس قطعی شد
جاسم دلاوری بوکسور وزن 91+ کیلوگرم تیم ملی بوکس در بازی‌های آسیایی اینچئون با برد مقابل حریف کره‌جنوبی خود به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد. ضمن اینکه سجاد محرابی بوکسور وزن 75 کیلوگرم تیم ملی ایران در بازی‌های آسیایی اینچئون با باخت مقابل حریف قزاقستانی خود از راهیابی به مرحله نیمه نهایی بازماند.

علی مظاهری هم نماینده وزن 91 کیلوگرم تیم ملی ایران در مصاف با بوکسور مغولستان به پیروزی رسید و ضمن قطعی کردن مدال برنز خود به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

دوچرخه‌سواران کوهستان ایران در رده‌های نهم و دهم
فراز شکری و پرویز مردانی در فینال کراس کانتری دوچرخه‌سواری به ترتیب به رتبه‌های نهم و دهم رسیدند.

تیم ملی تنیس روی میز ایران از سد قطر گذشت
رقابتهای تنیس روی میز بازی‌های آسیایی از صبح امروز آغاز شد که طی آن تیم ملی ایران متشکل از نوشاد عالمیان و افشین نوروزی در نخستین بازی خود به مصاف قطر رفت و این تیم را در سه ست متوالی از پیش روی برداشت. تیم کشورمان به ترتیب با امتیازات 11 بر 7، 12 بر 10  11 بر 6 این تیم را شکست داد.

احمد احمدی در بادبانی نهم شد
دور یازدهم و دوازدهم مسابقات بادبانی در ماده لیزر امروز برگزار شد و مدال‌آوران این رشته نیز مشخص شدند. نمایندگان کره‌جنوبی، مالزی و سنگاپور به ترتیب اول تا سوم شدند. احمد احمدی تنها نماینده ایران در پایان 12 دور از برگزاری این مسابقه جایگاه نهم را کسب کرد.

جدول رده‌بندی بازی‌های آسیایی:

 

مدال آوران ایران در هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی:
مدال طلا:
نجمه خدمتی (تیراندازی)، محسن محمدسیفی (ووشو)، محسن شادی (روئینگ - قایقرانی)، محمد دانشور (کایرین - دوچرخه‌سواری)، بهداد سلیمی (وزنه‌برداری)، اسماعیل عبادی (تیراندازی با کمان)، رضا یزدانی (کشتی آزاد)، مسعود اسماعیل‌پور (کشتی آزاد)، میثم مصطفی جوکار (کشتی آزاد)، پرویز هادی (کشتی آزاد)، مسعود حاجی‌زواره (تکواندو)، احسان حدادی (دوومیدانی - پرتاب دیسک) و حبیب‌الله اخلاقی و مهدی علیاری (کشتی فرنگی).

مدال نقره:
نرجس امام‌قلی‌نژاد (تیراندازی)، الهه منصوریان (ووشو)، تیم تیراندازی تفنگ بادی 10 متر بانوان، حمیدرضا لادور (ووشو)، تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر، کیانوش رستمی (وزنه‌برداری)، لیلا رجبی (پرتاب وزنه)، آروین معظمی گودرزی (دوچرخه‌سواری)، احمدرضا طالبیان (کایاک تک نفره قایقرانی) و علی آقامیرزایی و سعید فضل‌الله (کایاک قایقرانی) و عزت‌الله اکبری (کشتی آزاد).

مدال برنز:
سجاد عباسی (ووشو)، تیم روئینگ چهار نفره بانوان، سولماز عباسی (روئینگ - قایقرانی)، تیم روئینگ دو نفره مردان، تیم کامپوند مردان، حسین عسگری (دوچرخه‌سواری)، آرزو حکیمی (کایاک تک نفره قایقرانی)، عادل مجللی (کانو قایقرانی)، سوسن حاجی‌پور (تکواندو) و سعید عبدولی(کشتی فرنگی).

هفدهمین دوره بازیهای آسیایی تا روز 12 مهرماه ادامه خواهد داشت و کاروان ورزش ایران در رشته های کشتی فرنگی، کاراته، والیبال، بسکتبال و حتی بوکس شانس کسب مدال طلاست و به نظر می رسد در روزهای آینده ورزش ایران می تواند خود را به بیست مدال طلای دوره گذشته برساند. البته کسب عنوان چهارمی دوره گذشته به عملکرد ورزشکاران قزاقستان نیز بستگی دارد.


نوع مطلب : سایر، کشتی، رزمی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
maryam gh
سه شنبه 8 مهر 1393
دوشنبه 30 مرداد 1396 11:54 ق.ظ
I blog often and I really appreciate your information. This great article has really peaked my interest.

I will take a note of your blog and keep checking for new information about once per week.

I opted in for your RSS feed too.
یکشنبه 15 مرداد 1396 10:52 ب.ظ
This design is wicked! You most certainly know how to keep a reader amused.
Between your wit and your videos, I was almost moved to start my
own blog (well, almost...HaHa!) Excellent job. I really loved what
you had to say, and more than that, how you presented it.

Too cool!
سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 04:14 ق.ظ
My developer is trying to persuade me to move to .net from PHP.
I have always disliked the idea because of the costs.
But he's tryiong none the less. I've been using WordPress on a number of websites for about
a year and am worried about switching to another platform.

I have heard very good things about blogengine.net. Is there a way I can import
all my wordpress posts into it? Any kind of help would be really appreciated!
یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 04:42 ق.ظ
I love what you guys tend to be up too. This sort of clever work and coverage!
Keep up the good works guys I've you guys to our blogroll.
پنجشنبه 24 فروردین 1396 10:05 ب.ظ
Howdy! Would you mind if I share your blog with
my zynga group? There's a lot of folks that I think would really appreciate your content.
Please let me know. Thanks
شنبه 12 فروردین 1396 11:35 ق.ظ
Good respond in return of this matter with genuine arguments and explaining all
about that.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی

به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای دنیای ورزشی محفوظ است
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic